x

Blog

Když to hraje barvami...

Napsal: , dne: 22.03.2016
...základem je zvolit si "téma domu", a pro ně vhodný výběr barev a použitých materiálů. Tématem této vzdušné dřevostavby, kterou postavila společnost DOMESI, byly prázdniny. Vzduch, slunce, zpěv ptáků, prostě nikdy nekončící romantika. KATY pojala tento dům v pastelových barvách přírody. Od počátečních myšlenek jsme měli záměr, použít v celém domě porcelánové vypínače ROO ALBA, aby korespondovaly s bílými dveřmi a výraznými okenními rámy, které tvoří celou jednu stěnu domu. Ale... jednoho nádherného rána se KATY probudila a viděla BARVY, proto se rozhodla, že určitě využije škálu barevné řady DECORUS.
V hlavní obytné místnosti, kde dominuje šedo-modrá podlaha, zvolila ROO LIVOR. V kuchyňském prostoru, kde převládají bílé prvky čistoty (keramické umyvadlo, světla, digestoř a velké okno nad linkou), čistotu podtrhla čistotou porcelánu v podobě vypínačů a zásuvek ROO ALBA. V domě jsou i dvě ložnice. Jedna je laděná do tmavých zemitých odstínů, a k nim se skvěle hodil ROO LUCIDUM, a propojil tak všechny doplňky od běhounů přes povlečení až po lustry v měděné barvě. Světlá ložnice, s podlahou v barvě bouřkového nebe, si žádala barevnou společnost vypínače ROO COLUMBA. V koupelně převládá jemná šedá, aby vyzdvihla přítomnost dvou interiérových šperků - ručně malovaného mexického umyvadla od LA GARTIJA a jemného vypínače ROO ALBA od KATY PATY.
Prvky retro, které v sobě nese kolekce ROO, se skvěle dopĺňují s jednoduchostí severského stylu, který tak nějak k dřevostavbám patří. Právě na dřevě v hřejivé medové barvě září BARVY řady DECORUS. KATY PATY přišla s porcelánovými vypínači a zásuvkami, které nejsou “nutným zlem” v interiéru, které nekazí pohled na sladěný prostor, ale naopak: ROO jsou designové doplňky, které vyvolají vzpomínku a úsměv. KATY má ráda příběhy, a i tento dům má svůj příběh, jako nakonec každý dům.
Ať už příběh domu začínáte psát od začátku anebo v jeho psaní pokračujete, ať stavíte nebo rekonstruujete, nepotlačujte příběhy staveb a míst, kde žijete. Naopak, podpořte je, určitě vám to s vděčností oplatí. Jsou to příběhy vašeho domova a vašeho života.
Podarilo sa vám něco, z čeho máte radost? Pokud se vám to podařilo s vypínačem od KATY PATY, jsme z vás nadšení! Ukažte to! Podělte sa o to klidně s celým světem! :)
 


Potřebujete zajistit výhodné financování Vašeho podnikatelského projektu nebo nákupu vybavení?

Rád Vám kdykoliv poradí náš specialista:

Bc. Petr Ledvina