x

Blog

ChAta s našimi vypínači vyhrála cenu za interiér!

Napsal: Jana Ledecká, dne: 04.12.2019

Porcelánové vypínače KATY PATY jako designový detail vítězného interiéru prestižních cen CE ZA AR 2019! Ocenění za zrealizovanou rekonstrukci lesní chaty získalo architektonické studio Y100. Cílem rekonstrukce bylo ctít okolní přírodu a nikterak ji nekonkurovat. Interiér ze 70. let bylo nutné přizpůsobit dnešním potřebám bydlení a rekreace. Minimalistický interiér, kterému dominují OSB desky, podtrhují černobílé kombinace porcelánových vypínačů KATY PATY.

 

více
 

VY JSTE KATY PATY

Napsal: KATY, dne: 12.09.2019

Hodně našich klientů má k našim vypínačem až srdeční vztah. Jedna naše klientka vyprávěla, že věci mají duši, a naše zásuvky se dle ní usmívají. Další z klientů mi zase říkal, že vypínač NITOR LUTEA, který si koupil, vyzařuje slunce a pozitivní energii.

více
 

FILOMÉNA a HABERLANDSHOUSE

Napsal: KATY, dne: 12.09.2019

Existují 3 nebo 4 výrobce porcelánových vypínačů. A tady jsem měla obrovské štěstí protože když už jsem se chtěla vzdát těchto vypínačů, objevila jsem značku KATY PATY. Říkám štěstí, protože ze všech jsou tyhle nejhezčí a cenově jsou taky vyhovující. Vždycky jsem snila o takových! Mám na nich ráda tlačítka, jsou lepší, když je nemusím otáčet. A jak již jsem zmínila, dají se skombinovat s chytrou domácností.

více
 

Tajemství rustikálního interiéru

Napsal: , dne: 09.04.2019

Nemusíte nutně bydlet na venkovském statku, abyste si mohli užít teplo rustikálního interiéru. Stejného výsledku dosáhnete díky vhodným dekoracím a detailům i v panelákovém bytě. Navíc jaro s sebou nutně nepřináší pouze velký úklid, ale i touhu po barvách a slunečním svitu.

více
 

Nově otevřeno - KATY PATY Drive

Napsal: PATY, dne: 24.09.2018

Najdete nás nově na KATY PATY - Drive (kousek od Exitu 14), Benátecká 1479, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav (po telefonické dohodě 778 449 545)

více
 

Vyzkoušejte u vás doma

Napsal: PATY, dne: 23.09.2016

Objednejte si jeden kus od každé barvy, která vás zaujala. Po vyzkoušení nám je do 90 dnů vraťte - a my vám vrátíme peníze.

více
 

Jak PATY testoval naše vypínače.. PLAST vs. PORCELÁN I.

Napsal: , dne: 29.07.2016

Na vypínač sáhnete minimálně dva krát za den. To znamená, minimálně 730 krát za rok. Jak vypadají plastové vypínače, které zdobí vaší příbytek? Mají pořád tu zářivou barvu, kterou měli, když jste je koupili? 

více
 

Jak PATY testoval naše vypínače.. PLAST vs. PORCELÁN II.

Napsal: , dne: 29.07.2016

Děti... Znáte to :)

více
 

Jak PATY testoval naše vypínače.. PLAST vs. PORCELÁN III.

Napsal: , dne: 29.07.2016

PATYho duše, to je duše výskumníka... A tedy přitvrzuje!

více
 

Jak PATY testoval naše vypínače.. PLAST vs. PORCELÁN IV.

Napsal: , dne: 29.07.2016

Mechanické používání to je pro každý vypínač ta nejvyšší zátěž. A taky PATY zvolil odpovídajíci test k tomu, aby zjistil jak odolné jsou vypínače KATY PATY. 

více
 

Jak PATY testoval naše vypínače.. PLAST vs. PORCELÁN V.

Napsal: , dne: 29.07.2016

Nejen vypínače byly podrobeny PATYho výzkumu... Plastovou zásuvku můžete po zkratu vyhodit, jednoducho zhoří. Podívejte se, s jakou elegancí ustála tento test porcelánová zásuvka ROO.

více
 

PATY a jeho výzkum. PLAST vs. PORCELÁN

Napsal: , dne: 29.07.2016

O tom, že PATY je duše poetická, o tom ještě svět hodně usliší... A na to, že je PATY výzkumník ve světě vypínačů a zásuvek, na to se můžete podívat....

více
 

KATY PATY na serveru Novinky.cz

Napsal: , dne: 27.07.2016

„Elektroinstalační materiál už dávno není jen čistě funkční součástí interiérů. V dnešních bytech a domech má i dekorativní funkci.“

více
 

Proč porcelánový vypínač?

Napsal: PATY, dne: 31.03.2016
více
 

Když to hraje barvami...

Napsal: , dne: 22.03.2016
Vzduch, slunce, zpěv ptáků, prostě nikdy nekončící romantika. KATY pojala tento dům v pastelových barvách přírody. Už od počátečních myšlenek jsme měli záměr, použít v celém domě porcelánové vypínače ROO ALBA, aby korespondovaly s bílými dveřmi a výraznými okenními rámy, ktoré tvoří celou jednu stěnu domu. Ale...
 
více
 

Dřevostavba - Archa

Napsal: PATY, dne: 03.03.2016

Tato dřevostavba byla postavena na okraji Prahy. Její energetická náročnost včetně ohřevu teplé vody je neuvěřitelných 0,9 tuny peletek za rok. A to při vypnutém solárním panelu. Pokud se zapne, spotřebují její vlastníci jen pár kilogramů peletek za rok. Světová zvláštnost této stavby je, že v interiéru bylo použito 55 tun pohledového betonu. Tím má stavba obrovskou tepelnou kapacitu pro ukládání tepla. Pro srovnání - jako by v ní udržovalo teplo 2.000 akumulačních kamen. 

V této stavbě bylo použito 156 porcelánových vypínačů a zásuvek. Zvolená barva jejich povrchu je Grisea neboli grafitová. Ta nádherně podtrhuje úchvatný design interiéru.

 

 

více
 

Jak kouzlit s vypínači a zásuvkami

Napsal: Jana Ledecká, dne: 03.03.2016

Nebojte se barev. S porcelánovými vypínači od KATY PATY dokážete rozzářit každý interiér. Barevné skupiny jsou navrženy tak, aby barvy z této skupiny byli dokonale vyvážené a krásně k sladěné. Lze je dokonce používat všechny najednou v jedné místnosti.

více
 

Jak se vyrábí vypínače KATY PATY

Napsal: PATY, dne: 21.10.2015

Naše vypínače vyrábíme tradičním způsobem. Každá, i ta nejmenší součást výrobku se musí ručně doupravit, například je nutné ořezat přelitky. A taky se musejí nalézt a vyřadit všechny nepovedené výrobky. Pokud se neodstraní nyní, chyba se stejně projeví. Bohužel, až po celé výrobní proceduře včetně vypalování, barvení a glazování. Další velmi složitou ruční procedurou je barvení, a pak opět vypalování při vysokých  teplotách. Tím je výrobek hloubkově probarven, barva je velmi stabilní a otěruvzdorná. 

více
 
 


Potřebujete zajistit výhodné financování Vašeho podnikatelského projektu nebo nákupu vybavení?

Rád Vám kdykoliv poradí náš specialista:

Bc. Petr Ledvina