PURA - nová kolekce porcelánových vypínačů a zásuvek od KATY PATY. Dokonale hladký porcelánový povrch, minimalistický design, precizní zpracování.

V barvě lesklé bílá smetanová. Naše produkty jsou z pravého porcelánu. Každý z nich je výsledkem důkladné ruční práce a precizního výrobního procesu. Ten zaručuje vysokou kvalitu každého kusu. Barva je stálá a povrch vysoce odolný proti otěru. Glazura KATY PATY má vyšší optickou hloubku a skvěle odolává prachu a mechanickému poškození.  

Certifikát shody. Ozdobný kryt. Záruka 50 let na porcelánové části. KATY PATY ve svých kolekcích používá mimořádně odolné mechanismy elektrických strojků značky OBZOR, které mají ve výrobě 50letou tradici. S garantovanou zárukou 10ti let.

Vyzkoušejte si tuto i další barvy KATY PATY přímo u vás doma. Vyberte si z naší široké nabídky barev porcelánových vypínačů. Vzorky můžete do 90 dnů vrátit.

Input = 100/240 V 50/60 Hz AC, Output = 5VDC 1A. Minimální rozteč středů instalačních podomítkových krabiček 100mm, hloubka krabiček 68 mm. Pro spojení více krabiček lze použít praktické vymezovací spojky krabiček KATY PATY.