x

E-shop

Kolekce PURA
Zásuvky NIGRA MAT

Porcelánové zásuvky  ()  - NIGRA MAT | Katy Paty
Porcelánové zásuvky  ()  - NIGRA MAT | Katy Paty
Porcelánové zásuvky  ()  - NIGRA MAT | Katy Paty
Porcelánové zásuvky  ()  - NIGRA MAT | Katy Paty
Porcelánové zásuvky ()   | Katy Paty
MAT
 

Cena: 41 USD

 
Info

PURA - nová kolekce porcelánových vypínačů a zásuvek od KATY PATY. Dokonale hladký porcelánový povrch, minimalistický design, precizní zpracování.

V barvě matná černá. Naše produkty jsou z pravého porcelánu. Každý z nich je výsledkem důkladné ruční práce a precizního výrobního procesu. Ten zaručuje vysokou kvalitu každého kusu. Barva je stálá a povrch vysoce odolný proti otěru. Glazura KATY PATY má vyšší optickou hloubku a skvěle odolává prachu a mechanickému poškození.  

Certifikát shody. Ozdobný kryt. Záruka 50 let na porcelánové části. KATY PATY ve svých kolekcích používa mimořádně odolné mechanismy elektrických strojků značky OBZOR, které mají ve výrobě 50letou tradici. S garantovanou zárukou 10 let.

Vyzkoušejte si tuto i další barvy KATY PATY přímo u vás doma. Vyberte si z naší široké nabídky barev porcelánových zásuvek. Vzorky můžete do 90 dnů vrátit.

250V / 16A, minimální rozteč středů instalačních podomítkových krabiček 100mm (min.95mm), hloubka krabiček 43 mm. Pro spojení více krabiček lze použít praktické KATY PATY vymezovací spojky krabiček.

 


 
 | Katy Paty
 


Potřebujete zajistit výhodné financování Vašeho podnikatelského projektu nebo nákupu vybavení?

Rád Vám kdykoliv poradí náš specialista:

Bc. Petr Ledvina